بیوگرافی با آرمیا ، برای خواندن مصاحبه به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://dl.radiojavans.com/RadioJavan%201396/Shahrivar%2096/17/Armia-1.jpg

خلع صدا  آرمیا نزدیک است

نام: امیرحسین
شهرت : آرمیا
اهل: مازندران
تاریخ تولد : ۱۳۶۶
سن : ۳۰ سال
تیم مورد علاقه: نساجی قائمشهر و منچستر یونایتد انگلستان
خواننده مورد علاقه: داریوش
س: سلام آرمیا جان. خبر رسیده که درحال تهیه یک آلبوم جدید رپ هستی . در مورد این آلبوم برامون بگو
آرمیا: به نام ایران . با سلام و درود خدمت شما و همه خوانندگان و همه مخاطبان محترم این سایت باید خدمتتون عرض کنم بله . ما درحال تهیه آلبوم جدید رپی هستیم که تفاوتهای ساختاری بسیار گسترده ای با همه کارهایی که تا به حالا از من شنیده اید داره و در صورت عملی و نهایی شدن ایده های ما به طور کامل احتمالا یک آلبوم موفق خواهد بود . و تفاوتها تا آنجاست که شما از همه زوایا شاهد تغییرات محسوسی خواهید بود. از شعر و تکست گرفته تا جریان آهنگسازی ها و چه استایل خوانندگی خودم .
س: اسم خاصی هم برای این آلبوم در ذهن دارید یا هنوز مشخص نشده.
آرمیا : نه تا حدودی مشخص شده و احتمالا این عنوان ((خلع صدا)) خواهد بود .
س: خلع صدا . جالبه
آرمیا: بله. به نظر خودم هم اسم جالبی هست که به حال و هوای آلبوم هم میخوره و در آینده خیلی خیلی نزدیک شما هم متوجه این موضوع خواهید شد.
س : خب میخوایم بریم خارج از حال و هوای آلبوم . در جاهای مختلف و خصوصا در محافل خصوصی و در بین دوستان و آشنایان به کررات خودت رو هوادار داریوش اقبالی خواننده سبک پاپ معرفی کردی. در این مورد باهامون صحبت میکنی؟
آرمیا : بله . خیلی خلاصه بگم که داریوش یکی از قهرمان های زندگی من البته بعد از برادرم مهدی هست. و در زندگی شخصی من تاثیرگذار هم بوده. من با افتخار هوادار داریوش هستم و با صدای جاودانه و ترانه هایی که این عزیز خونده خاطرات جالب و عجیب عریبی دارم. به هر روی خاطره ساز هست این عزیز دیگه .
س: خب در پایان اگر صحبت خاصی داری ما گوش میدیم.
آرمیا: مرسی که وقتتون رو به من دادید. فقط در پایان اینو بگم که قطعا منتظر آلبوم ((خلع صدا)) باشید چون کاری نو و متفاوت هست و مطمئن هستم که حرفهای زیادی برای گفتن در سبک رپ فارس داره.
و در نهایت خداوند یار و نگهدار همه شما دوستان باشه .
بدرود

لینک کوتاه مطلب
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ 93,818 بازدید بدون نظر

نظرات


تبلیغات متنی رسانه جوان